Áčko aj béčko remizovalo

MUŽI A- IV. LIGA SEVEROZÁPAD

Tr. Stankovce – Myjava 0:0

Prvú strelu na súperovu bránu vyslal v 7. min. Ďuráči, ale brankárovi hostí nenarobila vážnejšie problémy. Na druhej strane bol v šanci v 13. min. Jorík, ale hlavičkoval mimo brány. V 19. min. vyslal prudkú strelu z pravej strany Antošík, ale Kubica v bráne Myjavy bol pozorný. V 33. min. mal obrovskú šancu na otvorenie skóre zápasu Žiška, ale jeho hlavička tesne minula ľavú tyč. V 40. min. ušiel po ľavom krídle Biras, ale jeho center nenašiel úplne voľného Žišku. V 45. min. Zemanovič zlikvidoval gólovú šancu Rapavému a tak v 1. polčase gól nepadol.

Aj v druhom polčase sa hral vyrovnaný zápas. V 50. min. strieľal k ľavej tyči Vávra, ale Zemanovič si s jeho strelou poradil. Myjava stupňovala tempo a nevyužité zostali ich ďalšie šance. Hráči Myjavy si vypracovali územnú prevahu, šancí na ich strane pribúdalo a v 57. min. musel Zemanovič pred Joríkom vytiahnúť zákrok z kategórie zázračných. Domáci hráči sa potom vymanili z tlaku a v 63. min. mal gólovú šancu Ďuráči, ale strieľal tesne nad brvno. V 73. min. predviedol svoju techniku Ďuráči, našiel voľného Žišku a ten trafil spojnicu brvna a pravej tyče. Hra sa v týchto fázach zápasu prelievala z jednej strany na druhú. V závere zápasu sa obe mužstvá snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale šance zostali nevyužité.

R: Dominik Kováčik, 250 divákov, ŽK: 65. Patrik Antošík
TR. STANKOVCE: J. Zemanovič – P. Antošík, M. Stano, P. Čibík (89. M. Ježík), T. Maník, M. Nosek, P. Škvarka, M. Biras (76. D. Bezunk), M. Ďuráči, P. Zaťko (46. A. Kučerka), L. Žiška (75. B. Chudý)

Ostatné výsledky: Vrbové – Prečín 4:0, Bánovce – Partizánske 0:4, Častkovce – Boleráz 1:0, Trebatice – Prievidza 2:0, Jasl. Bohunice – Hlohovec 4:2, Šimonovany – Domaniža 1:1.

MUŽI B – VII. LIGA DOUBLE STAR BET SEVER

Svinná – Tr. Stankovce B 1:1 (0:0)

Po výbornom výkone v domácom stretnutí, som musel riešiť až 6 zmien v základnej zostave, čo sa prejavilo aj na predvedenej hre. Aj napriek tomu sme si prvý polčas vytvorili dostatok streleckých príležitostí, aby sme zápas s prehľadom zvládli, lenže naša dlhoročná bolesť premieňanie šancí sa prejavila aj vo Svinnej. Keď sa lámal chlieb a súpera sme začali prehrávať, tak sa nezmyselne nechal vylúčiť Puček a súper vycítil šancu. Po tečovanej strele sme prehrávali,ale nakoniec po vniknutí Rezníčka do 16-tky, faule a premenenom pokutovom kope sme si odviezli aspoň bod.

Góly: 84. Kuchtiak – 88. Hrbas(z11m), R: Peter Hruda, 50 divákov, ŽK: 35. Lukáš Vondra, 23. Patrik Mandinec, 58. Branislav Púček, ČK: 78. Branislav Púček
TR. STANKOVCE B: Tretinár – Šišovský, Koprivňanský, Poruban, Pavlis, Arnold, Púček, Hrbas, Sedláček, Gábor (67. Rezníček), Praženec (76. Husár)

DORAST – IV. LIGA SEVEROZÁPAD

Klátova Nová Ves – Trenčianske Stankovce 0:2 (0:0)

Góly: 50. Novák, 68. Malých, R: Peter Žember, 65 divákov, ŽK: 55. Denis Bezunk, 68. Patrik Eliáš, 73. Martin Néč
TR. STANKOVCE: Poláček – Opatovský (74. Frič), Bezunk, Vašek, Rožník, Malých, Eliáš (80. Kubáň), Fero, Repka, Hlavatý, Novák
Ostatné výsledky: Led. Rovne – Borčice 1:0, Nedožery-Brezany – Dolné Vestenice 3:0, Dolná Súča – Siladice 3:1, Kanianka – Horná Súča 1:1, Holíč – Tr. Turná 1:0. Nitr. Rudno – Bošany hrajú 22. augusta o 17.00 hodine.