IV. liga severozápad – muži A

Partizánske – Tr. Stankovce 0:0

R: Marián Božik, 360 divákov, ŽK: 90. Tomáš Maník, 89. Martin Januška, 50. Tomáš Obert, 88. Marek Ďanovský
TR. STANKOVCE: J. Zemanovič – P. Antošík, M. Stano (90. M. Ježík), P. Čibík, T. Maník, M. Nosek, P. Škvarka, M. Biras (79. A. Kučerka), M. Ďuráči, M. Ďanovský, P. Zaťko (62. M. Svatík)

Ostatné výsledky: Myjava – Lehota 1:0, Prievidza – Častkovce 2:2, Hlohovec – Vrbové 2:1, Prečín – Trebatice 2:1, Boleráz – Domaniža 1:1, Šimonovany – Bánovce 5:0.

VII. LIGA DOUBLE STAR BET SEVER – MUŽI B

Tr.  Stankovce B – Svinná 5:1 (1:1)

Hra bola od začiatku vyrovnaná a útoky sa striedali na oboch stranách. Dlho sa hralo bez šancí a ohrozenia súperovej brány a až v 25. min. sa dostal do šance Kmeťo, ale jeho strela tesne minula bránu. V 27. min. vnikol z pravej strany do šestnástky Sedláček, prihral úplne voľnému Chudému, ale bol z toho len roh. V 30. min. vyslal z 20 m prudkú strelu na bránu Hudec, s ktorou si brankár neporadil – 1:0.V 37. min. pálil z voleja Sedláček, ale prestrelil bránu. V 44. min. vyšla akcia hráčom Dolnej Súče, keď z veľkej diaľky vystrelil Krajčo a prekonal Horvátha – 1:1.

Aj v druhom polčase sa hral rýchly útočný futbal a hra bola naďalej vyrovnaná. V 53. min. rozprúdili domáci hráči kolotoč pred bránou súpera, lopta sa niekoľkokrát odrazila do poľa, až ju nakoniec Sedláček doklepol do siete – 2:1. V 58. min. bol v akcii opäť Sedláček, unikol po ľavom krídle a nezadržateľne skóroval – 3:1. Sedláček bol na neudržanie, v 60. min. vnikol do šestnástky, kde bol v gólovej šanci faulovaný a nariadený pokutový kop premenil v 60. min. Svatík – 4:1. Gólostroj domáceho mužstva pokračoval a v 76. min. sa do listiny strelcov zapísal Šišovský – 5:1.

Zápas sa tak skončil jednoznačným a zaslúženým víťazstvom domáceho mužstva, keď o víťazovi sa rozhodlo v druhom polčase v priebehu 7 minút.

Góly: 30. M. Hudec, 53. a 58. M. Sedláček, 60. M. Svatík (z 11m), 76. D. Šišovský – 44. D. Krajčo, R: Igor Murín, 150 divákov, ŽK: 46. Denis Krajčo, 36. Tibor Hamaj, 18. Martin Hlávek, 57. Šimon Mrázik, 57. Miroslav Gábor
TR. STANKOVCE B: D. Horváth – R. Koprivňanský (66. J. Arbet), M. Beňovič, M. Svatík, A. Arnold (46. P. Poruban), A. Kmeťo, M. Hudec (88. D. Praženec), B. Chudý, M. Hrbas, M. Sedláček (70. D. Šišovský), M. Gábor (84. J. Rezníček)

Ostatné výsledky: Selec – Dol. Poruba 1:3, Bobot – Drietoma 3:1, Horňany – Mn. Lehota 0:0, Skalka – Neporadza 1:2, Ivanovce – Horné Srnie 1:6, Dubodiel – Omšenie 7:2.

IV. LIGA SEVEROZÁPAD – DORAST

Tr. Stankovce – Nemšová

Preložené na 22. augusta o 17.00 hod.

Ostatné výsledky: Borčice/Tr. Teplice – Nedožery-Brezany 7:0, Siladice – Klát. Nová Ves 4:1, Tr. Turná – Kanianka 3:6, Horná Súča – Led. Rovne 2:4. Zápasy Bošany – Dol. Súča a Dol. Vestenice – Nitr. Rudno boli odložené.