Áčko na úvod rozstrieľalo Šimonovany

IV. LIGA SEVEROZÁPAD – MUŽI A

Tr. Stankovce – Šimonovany 4:0 (3:0)

Do zápasu nastúpili mužstvá s vysokým nasadením a útoky sa striedali v rýchlom slede na oboch stranách. Už v 6. min. vyšla domácemu mužstvu brilantná akcia, po pravej strane unikol Ďuráči, prihral úplne voľnému Vaškovi a ten nemal problém dopraviť loptu do siete – 1:0. Domáci hráči si vypracovali územnú prevahu a ich agresívna a nátlaková hra robila hosťom značné problémy. V 39. min. skúšal Vaško z hranice šestnástky pozornosť brankára, ale netrafil bránu. O pár sekúnd si to však vynahradil, dostal loptu do samostatného úniku a sám pred brankárom sa nemýlil – 2 : 0. Skóre 1. polčasu uzavrel v 44. min. Repa – 3:0.

Domáci hráči hrali neustále v pohode a v 66. min. pridali další gól po nevinne vyzerajúcej akcii. Repa nevedel čo s loptou, poslal lob na súperovu bránu a preloboval aj brankára – 4:0. Hráči Trenč. Stankoviec podali v tomto zápase veľmi dobrý kolektívny výkon a zaslúžene zvíťazili vysokým rozdielom.

Góly: 6. a 39. J. Vaško, 44. a 66. J. Repa, R: Jaroslav Kotrec, 250 divákov, ŽK: 79. Patrik Antošík, 25. Martin Oršula, 81. Jaroslav Repa, 50. Juraj Jánošík, 58. Ján Hözl
TR. STANKOVCE: J. Zemanovič – P. Antošík (90. D. Bezunk), S. Marušinec, L. Žiška, P. Čibík, M. Nosek, P. Škvarka, J. Repa, M. Ďuráči (88. P. Zaťko), M. Ďanovský (89. M. Svatík), J. Vaško

Ostatné výsledky: Partizánske – Myjava 1:1, Trebatice – Hlohovec 0:2, Jasl. Bohunice – Lehota 2:1, Bánovce – Boleráz 2:2, Domaniža – Prievidza 5:1, Častkovce – Prečín 7:1.

VII. LIGA DOUBLE STAR BET SEVER – MUŽI B

Dolná Poruba – Tr. Stankovce B 2:1 (1:1)

V prvom kole vycestovalo béčko na pôdu súpera, proti ktorému sa mu vôbec nedarí. Úvod stretnutia patril hosťom. V 3. min sa ujali vedenia po góle Sedláčka. Vytvorili si aj ďalšie príležitosti, no tie zostali nevyužité. Súper hrozil najmä strelami zo strednej vzdialenosti. Po chybe sa mu aj podarilo vyrovnať. Na začiatku druhého polčasu si Stankovce vytvorili dve-tri čisté šance, ale s ich premieňaním to bolo chabé. Päť minút pred koncom zápasu za to aj pykali. Zápasu by viac svedčala spravodlivejšia remíza.

Góly: 28. Anton Suchý, 84. Kristián Suchý – 3. M. Sedláček, R: Ľubomír Veselák, 100 divákov, ŽK: 24. Juraj Arbet
TR. STANKOVCE B: S. Jaščur – R. Koprivňanský, M. Beňovič, M. Hudec, B. Chudý, J. Arbet, M. Hrbas, M. Sedláček, M. Gábor, D. Praženec (46. Roman Ďuriš), J. Rezníček (77. J. Švajčík)

IV. LIGA SEVEROZÁPAD – DORAST

Holíč – Tr. Stankovce hrajú 29.8. o 16.30 hod.

Ostatné výsledky: Dolná Súča – Dolné Vestenice 4:2, Nitr. Rudno – Borčice 1:0, Nemšová – Klát. Nová Ves 4:1, Led. Rovne – Tr. Turná 3:1. Zápasy Bošany – Siladice a Nedožery-Brezany – Horná Súča boli odložené.