Muži zostali bez bodu, dorast si body s D. Súčou podelil

Muži A – IV. liga severozápad

Šimonovany – Tr. Stankovce 3:1 (1:1)

Góly: 34. D. Rolinec, 48. M. Sobota, 76. P. Rybanský (11 m) – 45. T. Hazda. R Černej, 350.

TR. STANKOVCE: Zemanovič – Marcinát (48. Koprivňanský), Pekár (39. Antošík), Kvasnica, Repa, Hrubý, Hazda, Puna, Ďanovský, Ďuráči, Ančic.

Ostatné výsledky: Vrbové – Čactkovce 2:3, Tr. Teplice – Jasl. Bohunice 1:3, Myjava – Malženice 2:2, Partizánske – Nová Dubnica 2:0, V. Kostoľany – Domaniža 3:0, Holíč – Boleráz 0:2, Prečín – Hlohovec 3:1. Dohrávka: N. Dubnica – Holíč 3:0.

Muži B – VII. liga sever

Tr. Stankovce B – Mn. Lehota 0:2 (0:1)

Zápas bol od začiatku vyrovnaný, ale dlho sa hralo bez šancí a chýbala hlavne streľba. Prišla však 17. min., po ľavom krídle unikol rýchly Mikušinec a lobom prekonal Horvátha – 0:1. Domáci hráči potom zvýšili aktivitu a čoraz častejšie ohrozovali súperovu bránu. K vyrovnaniu mohlo dôjsť v 23. min., ale ani Poruban, ani Koprivňanský nedokázali dopraviť loptu do brány. Obrovskú šancu na vyrovnanie mal v 27. min. Poruban, keď sa ocitol sám pred brankárom, ale v poslednom momente mu lopta skĺzla z kopačky. Tempo hry sa potom zmiernilo, čo zapríčinili aj časté prerušovania hry. V závere polčasu sa domáci hráči snažili o vyrovnanie, v 40. min. mal gólovú šancu Mandinec, ale brankár mu strelu vyrazil nohami. V 42. min. ďalšiu šancu nevyužil Gábor. V 45. min. naopak, skončila lopta v domácej bráne, ale gól pre ofsajd neplatil. Do druhého polčasu mali raketový nástup hráči Mníchovej Lehoty, keď už v 46. min. doklepol loptu do prázdnej brány Ďuráči – 0:2. V 50. min. musel Horváth zakročiť proti tvrdej strele, ktorú vyslal Laco. Domácim hráčom sa v týchto fázach zápasu hra nedarila a ich útočné snahy končili už pred šestnástkou. V 62. min. však predviedol individuálnu akciu Polek, prihral Mandincovi, ale ten strieľal len do brankára. Hráči Mníchovej Lehoty využívali každú príležitosť na rýchly brejk a najviac starostí domácej obrane robili Mikušinec a Laco. V 77. min. mal obrovskú šancu na zvýšenie skóre Bajzík, ale poslal loptu pozdĺž celej brány do autu. Domáci hráči sa snažili v závere ešte niečo spraviť so zápasom, otvárali hru, čo využívali hostia na rýchle protiútoky. Ďalší gól už však nepadol a Trenč. Stankovce „B“ zaznamenali prvú domácu prehru v súťaži.

góly: 17. Mikušinec, 46. Ďuráči, rozhodoval: Vido, 170 divákov.

TR. STANKOVCE B: Horváth – Matejka (46. Šišovský), Biras, Beňovič, Koprivňanský (79. Rezníček), Zverbík, Berko, Arbet (58. Polek), Gábor (73. Pekár), Poruban, Mandinec (65. Minaroviech)

Ostatné výsledky: Horné Srnie – Mel.-Lieskové 3:3, Dubodiel – Neporadza 8:1, Selec – Dolná Poruba 0:4, Drietoma – Dolná Súča 0:3.

Dorast – IV. liga severozápad

Nedožery-Brezany – Tr. Stankovce 3:0

Tr. Stankovce – Dolná Súča 2:2, góly OŠK: D. Bezunk, vlastný

starší žiaci – IV. liga

Tr. Stankovce – Krajné 5:0, góly OŠK: M. Gažo 3, Š. Čmárik 2

mladší žiaci – IV. liga

Chocholná-Vel. – Tr. Stankovce 2:5, góly OŠK: A. Pevný, D. Holboj, A. Demjanovič, M. Krajčovič, M. Ružička

Prípravky – Sever I

Tr. Teplice – Tr. Stankovce 3:3, góly OŠK: D. Dohňanský 2, M. Ružička